קבוצות הליכה בשביל ישראל

חולמים/ות על שביל ישראל? קבוצות השביל הקבועות של Let's Walk מטיילות בכל חודש מצפון לדרום ואנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו. ימי שישי, שבת או שלישי. השנה פתחנו שתי קבוצות חדשות שיחלו לטייל בשביל מהתחלה וברמות קושי שונות. הנה כל הקבוצות המאורגנות שלנו על שביל ישראל.

קבוצת הליכה בשביל ישראל – מה הכוונה?

שביל ישראל משתרע לאורך 1,100 ק"מ לאורכה של ארץ ישראל וניתן לטייל בו במספר דרכים: עם תרמיל על הגב במשך חודשיים או במקטעים. קבוצות וחוגי ההליכה שלנו מטיילות על השביל בצורה מאורגנת, במקטעים חד יומיים לאורך החלק הצפוני ובקמפוסים של עד שלושה ימים כאשר מגיעים לדרום. הקבוצות יוצאות בהסעה מאורגנת ועם מדריך מוסמך. 

בתכלס, מה זה אומר?

השלמת השביל בתום חמש עונות טיול.
עונת טיולים מתחילה בדרך כלל באוקטובר ומסתיימת בסוף מאי.
10-12 טיולים לאורך השנה.
הליכה מצפון לדרום – דרך המאפשרת הסתגלות מדורגת ליכולות הנדרשות לטיול בשביל.
עם ההגעה לחלקים הדרומיים של השביל יוצאות הקבוצות לקמפוסים באורך יומיים עד שלושה כולל לינה.
הליכה בקבוצות קטנות וכיפיות. אנחנו לא רק באים לסמן וי אלא ליהנות מכל החוויה של יציאה לטיול.

קבוצות הטיול שלנו:

נחל שניר

חדש! - חוג "סביון" - ימי שישי | עונה ראשונה

קבוצת "סביון" מיועדת למטיבי לכת המסוגלים ללכת 16-18 ק"מ ובדרגת קושי בינונית-קשה. הקבוצה מטיילת בימי שישי וזוהי עונתה הראשונה על שביל ישראל, מרגש!

חוג "סתיו" - ימי שישי | עונה שלישית | לגילאים 25-40

החוג מיועד למטיבי לכת בקבוצת גילאים של 40-25 המסוגלים ללכת בממוצע 18 ק"מ. זוהי עונתה השלישית של הקבוצה על שביל ישראל (מתל אביב לדבירה).

lets walk INT group AVIV

חוג "אביב" - ימי שבת | עונה שלישית

קבוצת "אביב" מיועדת לאוהבי לכת המסוגלים ללכת 16-18 ק"מ ובדרגת קושי בינונית-קשה. הקבוצה מטיילת בימי שבת וזוהי עונתה השלישית של הקבוצה על שביל ישראל (מחדרה לדבירה).

טופס הסעה ואיסוף חוג חצב

חוג "חצב" - ימי שלישי | עונה שלישית

קבוצת "חצב" מיועדת למטיבי לכת המסוגלים ללכת 16-20 ק"מ ובדרגת קושי בינונית-גבוהה. הקבוצה מטיילת בימי שלישי ובמתכונת אינטימית של עד 19 מטיילים.