אודות

Let's Walk הוא מועדון מטיילים אשר הוקם בשנת 2016 על מנת לשתף את האהבה שיש לי לטיולים, להדרכה, לשטח ולאנשים. כל זאת לצד המון תשוקה, מקצועיות ותחושת שליחות עבור ישראלים ותיירים מכל העולם. אם נכנסתם לאתר וקיבלתם חשק לצאת ולטייל, אז מבחינתי עשיתי את שלי.

קצת עליי:

שמי עומר זיו, בן 32 ומתגורר היום במושב בית הלוי. מורה דרך מוסמך מטעם משרד התיירות ומדריך טיולים וטרקים בארץ ובחו"ל. לפני הכשרתי כמדריך טיולים, טיילתי בדרום אמריקה והבנתי שאני לא יודע הרבה על הארץ בה אני חי. לכן, מיד עם חזרתי, התחלתי בלימודים לקבלת רשיון מורה דרך. מדהים לגלות בכל פעם מחדש כיצד התכנים, הסיפורים והידע שרכשתי, תורמים לי מדי יום, הן בעבודה והן בחיי הפרטיים. כל אלו פשוט גורמים לי לאהוב את מה שאני עושה!

בשנים האחרונות לקחתי את הטיולים הרגליים צעד אחד קדימה. הסתובבתי המון בין שבילי הארץ, הדרכתי טיולים וטרקים בחו"ל והבנתי שהסיפוק הגדול שלי מגיע מהחיבור הישיר והבלתי אמצעי לטבע. מה שמתחיל ברגליים ממשיך אל הנפש בסופו של יום טיול. תנו לי קפה שחור בזמן זריחה, תנו לי את השיר שמגיע בדיוק מושלם עם הנוף ועשיתם אותי מאושר. את הרגש הזה אני מנסה להעביר בהדרכות ובטיולים שלי.

רקע מקצועי:

בעל תואר ראשון בגיאוגרפיה ולימודי ארץ ישראל.
מורה דרך מוסמך מטעם משרד התיירות.
מדריך טיולים בגיאורגיה, מונטנגרו, לפלנד, מון בלאן והר הקילימנג'רו בטנזניה.
מדריך פעיל בארגון "תגלית" עבור נוער יהודי מצפון אמריקה.
עורך תוכן במערכת אתר "טיולי" – מבית למטייל.
מדריך גלישת מצוקים מוסמך ומנהל פארק חבלים.
בעל נסיון הדרכה עם מגוון אוכלוסיות במסגרת "עמותת אתגרים".
בוגר תכנית 'אלול' מטעם מדרשת עין פרת.
מדריך ומנחה טיול ולימוד בשביל ישראל מטעם עמותת "אלול בשביל".

להתאים לכם את הטיול:

בין אם אתם משפחה או קבוצה מאורגנת, תיירים או חובבי ספורט אתגרי או שסתם בא לכם לטייל, אשמח להתאים לכם את הטיול לבקשתכם. השאיפה שלי היא להעביר את התשוקה וההנאה שיש לי מהליכה רגלית בטבע – אליכם. אלו סוגי הטיול בהם אני מתמחה:

חוג טיולי הליכה שנתי (למטיבי לכת ולמתחילים).
חוג טיול בשביל ישראל במקטעים לאורך השנה.
טיולים חד יומיים.
טיולים לבעלי מוגבלויות.
טיולים וטרקים הכוללים לינת שטח.
תרמילאות בארץ ישראל.
טיולי מעיינות.
טיולים עירוניים.
טיולים בעקבות התנ"ך וחגי ישראל.
טיול סגנון חופשי – אתם מבקשים, אני מתאים.